Anamenü

Kaç Kişi Çevrimiçi

Şu anda 18 ziyaretçi çevrimiçi

Anket

EMİRDAĞ BELEDİYESİ'NİN ÇALIŞMALARINDAN VE UYGULAMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ?
 
MHP'NİN İLK ADAY ADAYI UĞUR SERDAR KARGIN
Perşembe, 19 Eylül 2013 17:08

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya aracılığıyla aday adaylarının başvurularının beklendiğini belirten MHP İlçe Başkanı Ceylan Morca dün de yine sosyal medya aracılığıyla MHP'den aday adayı olarak ilk başvurunun İnşaat Mühendisi Uğur Serdar Kargın'dan geldiğini açıkladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Emirdağ İlçe Başkanı Ceylan Morca partisinin ilk aday adayını açıkladı. Morca; sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada "Emirdağ MHP Belediye Başkan aday adaylığına ilk olarak Uğur Serdar Kargın başvurmuştur. Hayırlı olsun" dedi.
Bilindiği gibi ilçemizde ikamet eden Uğur Serdar Kargın inşaat mühendisliği mesleğine sahip. Çeşitli sektörlerde iş hayatında sıkça adından söz ettiren Kargın, son birkaç yıldır Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala'nın uygulamalarını ve tavırlarını gazetemiz aracılığıyla sık sık sert bir dille eleştiriyordu.
Kargın, kaleme aldığı son yazıda Belediye tarafından usulsüz şekilde vatandaştan alındığı iddia edilen paralardan dolayı vatandaşlara "o paraları Belediye'den tekrar isteyin" diye öneride bulunarak vatandaş tarafından ödenen paraların Belediye'nin kasasına gitmediğini ima etmişti.
UĞUR SERDAR KARGIN'IN KALEME ALDIĞI SON YAZIDAN ALINTILAR...  
Uğur Serdar Kargın, gazetemizde son kaleme aldığı yazıda Pala'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya cevaben şunları kaydetmişti : "Her seçilen gibi, Şeyh Edebali'nin Osman Bey'e dillerden düşmeyip yüreklere bir türlü inemeyen meşhur nasihati ile göreve başlayan tabansızların (bilgi tabansızlığı), sıkıştıklarında Hz. Mevlana ağzından "adamsızlıkla" hakaret etmeleri pek manidar.
"MİLLETİN YAPACAĞI SON BİRŞEY VAR Kİ..."
Kişilik arayışına girmiş bu zevata "ADAM MISIN" dediğim için bir yıl on beş gün ceza veren mahkemeler bu sözlere ne der bilmem amma milletin yapacağı son bir şey var ki; bu rahmetliyi siyasi mevta olarak SANDIĞA GÖMMEK... Batmakta olan geminin tayfası paniğiyle bir nevi suç bastırma niyetiyle, kamuoyunu yanıltmaya yönelik bu açıklamaya cevaben, konu edilen meseleleri sırasıyla birkaç yazıda kaleme alacağım. Belediye lokantası ve Askeriye Gazinosundan başlayalım.
Be kardeşim adama sormazlar mı, mademki yoksula, engelliye, ihtiyaç sahibine yemek veriyorsun da her gün ailecek yemek yemenize ne demeli? Hadi seni anladıkta, eşine, çocuklarına ne oluyor? Fakir, fukara desem sen kabul etmezsin, özürlü desem onlar kabul etmez peki bunlara ne diyeceksin BİRE CENGİZ!
VATANDAŞA TAVSİYEM
İlçede bütün gücü elinde bulunduran ve muhtemelen de bu makamda son günlerini yaşayan PALA'nın, yanlış uygulamalarıyla, belediye lokantasında, onun tabiriyle aşevinde, her yediği yemeğe para ödeyen, bu tesislerde üç-beş milyara düğün yapan insanların, paralarını geri istemelerini öneririm. Bu paralar belediye kasasına gitse amenna, teberrük niyetine sayın derim amma bu durumda ben olsam paramı kimseye yedirmez, kuruşuna kadar alırdım. Benden söylemesi para sizin, karar da sizin..."
Uğur Serdar Kargın'ın MHP'ye adaylık için başvurduğu bir süredir biliniyordu ancak Morca'nın sosyal paylaşım sitesinde durumu açıklamasıyla aday adaylığı netleşmiş oldu.
Kargın, dün aday adaylığının açıklanmasıyla beraber kendisine çok sayıda tebrik telefonu geldiğini dile getirerek birkaç gün içinde konuyla ilgili bir açıklamada bulunacağını dile getirdi.

Uğur Serdar Kargın'ın son yazısının tamamını okumak için tıklayın...

Yorumlar
Yeni Ekle Ara
EMİRDAĞLI  - HAYIRLI OLSUN   |2013-10-12 16:03:50
Emirdağ için çok faydalı oalacağını düşündüğüm Uğur Serdar Bey'in desteklenmesi gerekir. Birlikte şu ukalalara bir ders vermenin zamanı gelmiştiri.
fatih özkonakçı   |2013-10-04 23:12:48
allah daim etsin inşallah.tum kalbımm senın gibi dürüst va adam gibi adamın yanında uğur bey.çingenı bey yapmışlar önce babasını kesmişlerden kurtar şu emirdağı inşallah.yolun
açık olsun
mert  - yakışır   |2013-09-20 12:23:47
gerek beyefendiliği gerek dobralığıyla bu makamı layığıyla yapacağına inanıyorum.particilik bir kenara bırakılırda isim üzerinde uzlaşılırsa Emirdağ kazanır.
Yorum yaz
Adınız:
E-posta:
 
Başlık:
 
Lütfen resimdeki güvenlik kodunu giriniz.(Büyük harf küçük harf ÖNEMSİZ) HABER VE YAZILARIMIZA HERKES YORUM EKLEYEBİLİR. KÜFÜR VE HAKARET İÇEREN YORUM YAPMAYINIZ. YAPTIĞINIZ YORUMLARDAN SİTEMİZ MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Ulti Clocks content

 
  JoomlaWatch Stats 1.2.8b_08-dev by Matej Koval Design by ümit h.tapmaz  
 
     
 
   
Design by windows vista forum and energiesparlampen