Anamenü

Kaç Kişi Çevrimiçi

Şu anda 53 ziyaretçi çevrimiçi

Anket

EMİRDAĞ BELEDİYESİ'NİN ÇALIŞMALARINDAN VE UYGULAMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ?
 
SON DAKİKA! SON DAKİKA! EMİRDAĞSPOR'UN YENİ BAŞKANI CÜNEYT GARGILI OLDU!
Çarşamba, 18 Temmuz 2012 12:10
16 Temmuz günü gerçekleştirilen kongre sonrası Emirdağspor yönetimine talip çıkmaması sonucu feshidilme aşamasına gelen Emirdağspor'da yeni yönetimi Cüneyt GARGILI aldı. Emirdağspor çiçeği burnunda yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt GARGILI konuyla ilgili açıklamasında şunları kaydetti : "Emirdağspor bu ilçenin takımı biz de bu ilçede yaşayan bu ilçenin ekmeğini yiyen insanlarız. Takımın kapatılmasına gönlümüz razı olmadı. Bu yüzden büyüklerimizle görüştük ve Emirdağspor'u almaya karar verdik. Böylece takımımız da fesihten de kurtulmuş oldu. Bu yıl bölgesel Amatör Lig'de temsil edilecektir. Bununla beraber Emirdağlı gençlerimize takım içerisinde görevler vererek ilçedeki sportif faaliyetleri geliştirmeyi planlıyoruz. Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili geniş bir açıklama yapacağız." Bunun yanısıra Emirdağspor'un yönetiminde Türkiye'nin dört bir yanından önemli Emirdağlı işadamlarının da yer alacağı öğrenildi.
Yorumlar
Yeni Ekle Ara
Ceylan kayalı  - Başarılı olursun inşallah.   |2012-07-18 16:25:49
sevgili dostum Cüneyt bey yeni görevinde başarılar temenni ederim.Emirdağ spora hayırlı olsun.
Yorum yaz
Adınız:
E-posta:
 
Başlık:
 
Lütfen resimdeki güvenlik kodunu giriniz.(Büyük harf küçük harf ÖNEMSİZ) HABER VE YAZILARIMIZA HERKES YORUM EKLEYEBİLİR. KÜFÜR VE HAKARET İÇEREN YORUM YAPMAYINIZ. YAPTIĞINIZ YORUMLARDAN SİTEMİZ MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Ulti Clocks content

 
  JoomlaWatch Stats 1.2.8b_08-dev by Matej Koval Design by ümit h.tapmaz  
 
     
 
   
Design by windows vista forum and energiesparlampen